Eş Genel Başkanlarımız Tülay Hatimoğulları ve Tuncer Bakırhan Mardin ve Siirt'de belediyelerimizi ziyaret etti.
Aralarında yazar, sanatçı ve gazetecilerin olduğu 115 isim ortak yazılı açıklama yaparak, Hakkari'ye atanan kayyıma tepki gösterdi.
Eş Genel Başkanlarımız Tülay Hatimoğulları ve Tuncer Bakırhan, Şırnak, Bitlis ve Muş'ta belediyelerimizi ziyaret etti.
Siyasi partilerle bayramlaşma ziyaretleri kapsamında partimizi Gelecek Partisi ve CHP heyetleri ziyaret etti.
Eş Genel Başkanlarımız Tülay Hatimoğulları ve Tuncer Bakırhan, Ağrı ve Urfa'da belediyelerimizi ziyaret etti.
Eş Genel Başkanlarımız Tülay Hatimoğulları ve Tuncer Bakırhan, Iğdır ve Urfa'da belediyelerimize ziyarette bulundu.
Eş Genel Başkanımız Tülay Hatimoğulları, Şenyaşar Ailesinin katledilişinin 6. yıldönümünde Suruç’ta yapılan anmaya katıldı.
Eş Genel Başkanımız Tülay Hatimoğulları, Mersin Akdeniz’de düzenlenen mitingde konuştu.
Eş Genel Başkanımız Tuncer Bakırhan, Grup Başkanvekilimiz Gülistan Kılıç Koçyiğit ve beraberindeki heyet Kağızman, Dağpınar ve Digor Belediyelerini ziyaret etti.
Eş Genel Başkanlarımız Tülay Hatimoğulları ve Tuncer Bakırhan, "Belediyeler Halkındır, Gaspa İzin Vermeyeceğiz" sloganıyla Hakkari'de gerçekleştirilen mitingde konuştu.
Heyetimiz, Tahir Elçi’nin katledilmesine ilişkin bugün Diyarbakır 10’uncu Ağır Ceza Mahkemesinde görülen karar duruşmasına katıldı.
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu toplantısı öncesinde Adalet Bakanı ile yapılan görüşmeye milletvekillerimiz ve mahpus yakınları katıldı.
Çocuk Komisyonu Eş Sözcümüz İhsan Seylan, Dünya Çocuk İşçiliğiyle Mücadele Gününe ilişkin Genel Merkezimizde basın toplantısı düzenledi.
Grup Başkanvekilimiz Sezai Temelli ve Meclis İdare Amirimiz Salihe Aydeniz, AKPM İzleme Komitesi Türkiye Raportörü Stefan Schennach ve beraberindeki heyetle görüştü.
Grup Başkanvekilimiz Gülistan Kılıç Koçyiğit, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Kayyım darbesine karşı ilk günden başlayan eylem ve etkinlikler bu hafta da sürecek.